Home Euro 2020 Italia dyfish...

Italia dyfishon avantazhin ndaj Austrisë, por pëson një gol

6
0

Italia siguron një vend për në çerekfinale. Skuadra e Mancinit gjeti dhe golin e dytë, 2-0 ndaj Austrisë në minutën e 105-të. Pas një aksioni të gjatë dhe të rrëmujshëm në zonën e austriakëve, Pessina përfiton më së miri duke e dërguar në rrjetë. Me pas shenon Austria në minuten e 115.

https://twitter.com/i/status/1408896816645562368

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit