Home Euro 2020 Italia nuk nd...

Italia nuk ndalet, shënon dhe golin e tretë me Insigne-n (VIDEO)

18
0

Italia nuk di të ndalet mbrëmjen e sotme. Në minutën e 79-të, skuadra e Mancinit shënoi dhe golin e tretë, 3-0, me protagonist Insigne-n, që shfrytëzon më së miri hapësirat e mëdha në krahun e tij, duke vulosur fatin e kësaj ndeshje hapëse.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit