Home Sporti Juventus prez...

Juventus prezanton uniformat e dyta për sezonin e ri (FOTO LAJM)

17
0

Juventusi ka prezantuar uniformat e dyta për sezonin e ardhshëm. Adidas ka postuar në “Instagram” fanellat e reja të klubit italian.

I përzgjedhuri është Paulo Dybala, i cili pozoi bashkë me McKennie dhe Martina Rosucci, futbollisten e skuadrës së femrave.

Një fanellë krejtësisht e zezë, teksa nuk mungojnë vijat rozë në mëngët e saj, që janë dhe ngjyrat e para të klubit.

Nera, ma non solo. Dopo le indiscrezioni del sito <em>footyheadlines.com, </em>la Juventus&nbsp;ha annunciato la seconda maglia per la stagione 2021/22, con un look &quot;total black&quot; ma alcuni inserti innovativi a renderla differente dagli esempi del passato. Weston McKennie, Martina Rosucci e Paulo Dybala sono i tre atleti che fungono da modelli per l&#39;occasione.<br /><br />

Nera, ma non solo. Dopo le indiscrezioni del sito <em>footyheadlines.com, </em>la Juventus&nbsp;ha annunciato la seconda maglia per la stagione 2021/22, con un look &quot;total black&quot; ma alcuni inserti innovativi a renderla differente dagli esempi del passato. Weston McKennie, Martina Rosucci e Paulo Dybala sono i tre atleti che fungono da modelli per l&#39;occasione.<br /><br />

Nera, ma non solo. Dopo le indiscrezioni del sito <em>footyheadlines.com, </em>la Juventus&nbsp;ha annunciato la seconda maglia per la stagione 2021/22, con un look &quot;total black&quot; ma alcuni inserti innovativi a renderla differente dagli esempi del passato. Weston McKennie, Martina Rosucci e Paulo Dybala sono i tre atleti che fungono da modelli per l&#39;occasione.<br /><br />

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit