Home Sporti Juventus zbul...

Juventus zbulon formacionin zyrtar në derbi, këtë herë me sulmues

72
0

Juventus është në kërkim të fitores së tretë radhazi në Seria A, teksa pas pak minutash do të luajë derbin e qytetit ndaj Torinos. Trajneri Allegri ndryshe nga sfida me Chelsea-n në këtë sfidë do të luajë me Kean në majën e sulmit, të mbështetur nga Chiesa dhe Bernandeschi.

Në mbrojtje është lënë pushim Bonucci, ndërkohë që në mesfushë Cuadrado dhe Bentancur do ta nisin nga stoli, duke i lënë hapësirë Mckennie dhe Rabiot.

Image

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit