Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor 13 shkurt/ Me sa blihen e shiten monedhat e huaja ditën e sotme

61
0

Në tregun e këmbimit valutor, ditën e sotme (e martë, 13 Shkurt), një dollar amerikan do blihet me 96.1 lekë dhe do shitet me 97 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 109.3 lekë dhe do shitet me 110.2 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 120.9 lekë dhe do shitet me 121.8 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për monedhat e huaja:

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit