Home Sporti Kjo është tif...

Kjo është tifozja angleze që i solli fat City-it para duelit ndaj Arsenalit (FOTO LAJM)

165
0

Modelja e njohur në faqen Onlyfans, Elle Brooke frymëzoi Manchester City-in drejt fitoren në duelin për titull kundër Arsenalit. Elle, është një mbështetëse e zjarrtë e Man City dhe ishte mëse e kënaqur pas suksesit 3-1 ndaj “topçinjve”.

Ajo beson se postimet e saj në rrjetet sociale kanë ndihmuar ekipin e Guardiolës për të marrë një sukses. Përpara ndeshjes ajo publikoi foto vetëm me fanellën e City-it.

Brooke në të kalurën ka qenë boksiere, por që hoqi dorë duke zgjedhur të përfitonte më shumë në Onlyfans.

Elle i shpërndau fotot teksa nuk kishte veshur asgjë përveç një këmishë të Man City dhe të brendshme

Dhe ajo do të jetë e kënaqur me rezultatin e ndeshjes

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit