Home POLITIKE Kryebashkiaku...

Kryebashkiaku Erion Veliaj falenderon të gjithë ata që morën pjesë te “Parada e Shqiptarëve”

94
0
Erion Veliaj ka postuar një falenderim për të gjithë ata që kontribuan në Parada e Shqiptarëve dhe në festat e Nëntorit: “Në emrin e gjithë Tiranës; FALEMINDERIT #illyriansociety, që na dhuruat tre nga më të mirët tuaj për të qenë pjesë e PARADËS historike të 111-Vjetorit të Pavarësisë së Atdheut.
Zemra jonë rreh kuqezi!”-përfundon kryebashkiaku i kryeqytetit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit