Home POLITIKE Kryebashkiaku...

Kryebashkiaku Erion Veliaj në Çekrezë të Zall Herrit: Krenar për punën që kemi bërë me periferinë e Tiranës

67
0
“Në Çekrezë të Zall Herrit, ku kemi rehabilituar urën për t’i paraprirë çdo emergjence me shirat, por edhe për ta kthyer digën e lumit në një hapësirë të gjelbër dhe rikrijuese për banorët.
Krenar për punën që kemi bërë me periferinë e Tiranës, si këtu në Zall Herr, ashtu edhe në Krrabë, Shëngjergj e Zall Bastar, me rrugë të reja e investime që ua rrisin vlerën pronës së qytetarëve. Bashkë!”- shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit