Home POLITIKE Kryeministri,...

Kryeministri, deputetëve të PS: Mos bini në kurthin e sherreve!

80
0

Kryeministri ka mbledhur grupin e deputetëve të mazhorancës. Ndër të tjera ai u ka thënë deputetëve: “Mos replikoni dhe mos u provokoni nga opozita. Mbroni ligjet që do shqyrtohen në seancat parlamentare”.

Natyrisht që Basha dhe Berisha për të krijuar përshtypje në publik do kërkojnë sherr artificial me deputetët e PS, ndaj kryeministri duke e ditur, por edhe nga informacionet, i ka porositur prerë: Jo në kurthin e sherreve me Opozitën!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit