Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri nxjerr pamjet nga bajpasi i Gjirokastrës: Përfundon në fund të vitit (VIDEO)

181
0
Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga bajpasi i Gjirokastrës.
Krahas pamjeve, Rama shkruan se kjo vepër e rëndësishme për qytetin e gurtë do të përfundojë në fund të këtij viti.
Në vijim postimi i plotë i Ramës në facebook: 
MIRËMËNGJES 😊
dhe me bajpasin e Gjirokastrës, që do të përfundojë në fund të këtij viti e do t’i japë frymëmarrje qendrës historike, ju uroj një ditë të mbarë

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit