Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri poston pamje nga dy shkolla të reja të ndërtuara në Tiranë (VIDEO)

121
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa pamje nga dy shkolla të reja “Vaçe Zela” dhe “Kristo Frashëri” të ndërtuara në Tiranë.

Krahas pamjeve në postimin e tij në Facebook, Rama shkruan se këto dy shkolla e mbajnë me dinjitetin e standardeve më të larta emrin e Vaçe Zelës dhe Kristo Frashërit.

Postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me dy shkolla të reja që e mbajnë me dinjitetin e standardeve më të larta emrin e Vaçe Zelës dhe Kristo Frashërit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit