Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama inspekton punimet në kopshtin e ri të Marqinetit në Vorë

38
0

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrit të Rindërtimit, Arben Ahmetaj, ka inspektuar punimet në kopshtin e ri të Marqinetit në Vorë.

Gjatë inspektimit kryeministri konfirmoi se punimet kanë përparuar dhe godina, do të jetë gati për të pritur fëmijët në sezonin e ri.

Vorë – Aty ku vijon transformimi pas tërmetit.
Në kopshtin e ri të Marqinetit, tani gati për të pritur fëmijët në sezonin e ri ”, shkruan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit