Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama, mesazh për samitin në Tiranë: Krenari për Shqipërinë!

21
0

Dhe me krenarinë për Shqipërinë, që sot mikpret në Samitin e Europës-Juglindore, liderin e rezistencës heroike ukrainase, Presidentin Volodymyr Zelenskyy, në një takim solidariteti e angazhimi të mëtejshëm të demokracive tona kundër agresionit rus, ju uroj një ditë të mbarë”,- ka shkuar Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit