Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama nxjerr pamjet e atmosferës së veçantë të karnavaleve në Gjirokastër (FOTO)

95
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale disa pamjet të veçanta nga karnavalet e Gjirokastrës.

Me këto pamje, Rama uron fundjavë të bukur për të gjithë.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me atmosferën speciale të karnavaleve në rrugicat e kalldrëmta të Gjirokastrës, ju uroj një fundjavë të bukur🙏

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit