Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama publikon mesazhin e Placido Domingos dhe Ermonela Jahos: Ju presim më 15 shtator në TKOB

51
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar, mëngjesin e sotëm, mesazhet e dy prej ikonave të muzikës operistike botërore Ermonela Jaho dhe Placido Domingo.

MIRËMËNGJES 😊
dhe me mesazhet e dy kolosëve të skenës operistike botërore, Ermonela Jaho e Placido Domingo, ju uroj një javë të mbarë😍”, shkruan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit