Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama takon drejtorin e “Pfizer” në Nju Jork: Na hapi dyert dhe na lehtësoi

81
0

Kryeministri Edi Rama ka takuar në New York drejtorin ekzekutiv të Pfizer Dr.Albert Bourla.

Teksa poston foto me të Rama shkruan: Në zyrat qendrore të kompanisë Pfizer në Nju Jork, me drejtorin ekzekutiv Dr.Albert Bourla, i cili na hapi dyert një vit më parë duke na mundësuar nisjen e vaksinimit përpara të tjerëve në rajon dhe duke na e lehtësuar ndjeshëm luftën me Armikun e Padukshëm.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit