Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama: Uroj përzemërsisht çdo nxënës që nis sot vitin e ri shkollor

32
0

Kryeministri Edi Rama uron nxënësit për nisjen e vitit të ri shkollor.

Në një postim në Facebook, Rama shkruan: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me zilën e parë që bie për disa nga shkollat e reja të rindërtuara pas tërmetit, uroj përzemërsisht çdo nxënës që nis sot vitin e ri shkollor, shumë suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për të ardhmen📚

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit