Home POLITIKE Kryeministri ...

Kryeministri Rama sot “zgjohet” në Lushnjë

21
0
Kryeministri pas shkarkimit nga parlamenti të Presidentit është “zgjuar” sot në Lushnjë.
Ja se ç’shkruan sot në facebook:
MIRËMËNGJES 😊
dhe me punën në tre prej pikave më të mëdha të grumbullimit në Lushnje që edhe falë mbështetjes tonë aspirojnë të bëhen më të mëdhatë në rajon në këtë fushë, ju uroj një ditë të mbarë🙏

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit