Home POLITIKE Kryetarja e K...

Kryetarja e Kuvendit uron 7 Marsin: Ditë mirënjohjeje për mësuesit!

23
0

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka uruar mësuesit me rastin e 7 Marsit.

7 Marsi, Festa e Mësuesit, është një ditë mirënjohjeje.

Për mësueset e mësuesit që vit pas viti, ditë pas dite, orë pas ore, me energjitë, talentin, vizionin dhe dashurinë e tyre përgatisin dhe edukojnë brezat e rinj, për të ndërtuar të ardhmen!”, shkruan Nikolla.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit