Home Sporti Kupa e Shqipë...

Kupa e Shqipërisë/ Teuta dhe Tirana e mbyllin pa gola “aktin” e parë

45
0

Nuk ka fitues në duelin mes Teutës dhe Tiranës, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja u mbyll na barazim pa gola. Rastet për shënim nuk munguan, asnjëra nuk skuadrat nuk ia doli ta dërgojë topin në rrjetë.

Një debutim me barazim për trajnerin e ri të Tiranës, Erbim Fagu, i cili ditën e sotme pasoi Julian Ahmatajn në stol.

Ndeshja e kthimit në Kupë, do të luhet pas dy javësh në kryeqytet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit