Home POLITIKE LIVE Koncerti...

LIVE Koncerti! Të gjithë n’shesh festojnë NATËN E BARDHË

201
0

Në sheshin ”Skënderbej” po mbahet një koncert në kuadër të “Natës së Bardhë” për festën e Çlirimit të Shqipërisë, ku qytetarët mund të hyjnë falas pa bileta. Të rinj dhe të reja kanë mbërritur në shesh për të dëgjuar këngëtarët e tyre të preferuar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit