Home POLITIKE Luan Baçi par...

Luan Baçi paraqitet në SPAK

720
0

Deputeti i Rithemelimit, Luan Baçi është thirrur ditën e sotme në Prokurorinë e Posaçme. Baçi është parë mëngjesin e sotëm të hyjë brenda ambienteve të SPAK.

Nuk dihet ende arsyeja e thirrjes së deputetit të Rithemelimit në SPAK. Ndërkohë vetë ai, ka deklaruar se ka qenë dhe herë tjetër në SPAK, pasi ndaj tij kishte një kallëzim në Prokurorinë e Posaçme për fshehje pasurie.

Herën e kaluar në SPAK, Baçi tha se kishte bërë një deklarim pasurie, pasi këtë ia kishte kërkuar një ‘oficer i SPAK’.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit