Home POLITIKE Mbyllet pas 5...

Mbyllet pas 5 orësh Asambleja Kombëtare e PS, mbledhja e radhës më 16 mars

93
0

Ka zgjatur 5 orë mbledhja me dyer të mbyllura e Asamblesë Kombëtare të PS. E nisur në orën 11:00 Asambleja vijoi punimet deri në orën 16:00 ndërsa është caktuar data 16 mars për tu mbledhur sërish dhe këtë herë në Durrës.

Në fokus të punimeve ishin jo vetëm zgjedhjet parlamentare 2025, por edhe riorganizimi i strukturave brenda partisë.

Punimet në Asamble kanë nisur me qarkun e Tiranës, ku Rama ka pasur rezerva për strukturën e PS-së në Kavajë për të vijuar më pas me Shkodrën, Lezhën e Fierin.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit