Home POLITIKE Mediat france...

Mediat franceze shkruajnë për Shqipërinë, Rama: Natyra dhe plazhet shqiptare premtojnë pushime të paharrueshme

92
0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ndarë me ndjekësit në “Facebook” dy reportazhe të mediave franceze, të cilat kanë përshkruar në detaje gjithçka që ofron Shqipëria dhe natyra e saj.

Natyra dhe plazhet shqiptare premtojnë të jenë pushimet e paharrueshme të francezëve për vitin 2024 Nën fokusin e promovimit të mediave franceze të udhëtimeve ku së fundi “Neës Day Fr” dhe “A Vous Poitiers” e përshkruajnë Shqipërinë si një përvojë e pasur me zbulime për të gjithë të apasionuarit pas natyrës, traditave lokale dhe turizmit të aventurës, pa lënë mënjanë bukuritë e bregdetit”, shkruan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit