Home POLITIKE Meta vijon ak...

Meta vijon akuzat ndaj kreut të SPAK: Dumani do të bëhet vr*sës i pluralizmit

142
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka hedhur sërish akuza të rënda në drejtim të kreut të SPAK-ut, Altin Dumani. Meta tha se kushëriri i Altin Dumanit, Nuredini ka vrarë, ndërsa kreu i SPAK po vret pluralizmin. ”Kushëriri i tij, Nuredini ka vrarë, ndërsa Altin Dumani po vret pluralizmin. Ky karafil kërkon të bëhet vrasës i demokracisë. Nëse SPAK qenka shpresë e madhe, le të dalë si parti politike dhe të marrë votat. Laraskat mund të kapin ato, por ka 300 mijë Vojo Kushë Partia e Lirisë. I ka këtu, i ka në Angli, Amerikë, Bruksel dhe në mbarë botën”,-tha Meta.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit