Home Sporti Milani zhbllo...

Milani zhbllokon sfidën ndaj Spezias, shënon Maldini (VIDEO)

109
0

Milani ka arritur që të zhbllokojë rezultatin në fillimin e pjesës së dytë ndaj Spezias. Kalulu jep një krosim fantastik në zonë, atje ku Daniel Maldini arrin që ta dërgojë në rrjetën e portës së kundërshtarëve. Një gol për t’u mbajtur mend për të dhe familjen Maldini.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit