Home POLITIKE Ministri Mazn...

Ministri Mazniku merr pjesë te “RINIA 2030-1 vjetori i zbatimit të Strategjisë Kombëtare të Rinisë 2022-2029”

35
0
RINIA 2030 – 1 vjetori i zbatimit të Strategjisë Kombëtare të Rinisë 2022-2029.
Paneli i diskutimit “Fuqizimi dhe pjesëmarrja e të rinjve në shoqëri”.
Në këtë aktivitet ka përshendetur edhe Ministri për Pushtetin Vendor, Arbjan Mazniku.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit