Home POLITIKE Ministri Mazn...

Ministri Mazniku pret ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Alastair King-Smith

39
0

Ministri për Pushtetin Vendor, Arbjan Mazniku ka postuar status për takimin e tij me Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Alastair King-Smith.

Ja se çfarë shkruan Mazniku: “Në takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar, Alastair King-Smith, me të cilin folëm për zhvillimin e projekteve të nisura nga ambasadat në qytetet dhe bashkitë e vendit për të ndihmuar komunitetet tona. Do të vijojmë bashkëpunimin me Ambasadorin për t’i krijuar të gjitha lehtësitë për t’i vazhduar dhe për t’i shtrirë këto projekte në më shumë bashki”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit