Home POLITIKE Ministri Mazn...

Ministri Mazniku vizitë në Universitetin e Harvardit: Bashkëpunim për të forcuar pushtetin vendor

38
0

Ministri Arbjan Mazniku ka zhvilluar një vizitë në Universitetin e Harvardit.

“Në një vizitë shumë të rëndësishme në Universitetin e Harvardit, me mikun Rikardo Hausman do të bashkëpunojmë për të forcuar pushtetin vendor.

Do të përdorim dijet dhe kërkimin shkencor të Universitetit të Harvadit për zhvillimin ekonomik të bashkive dhe fuqizimin e kapaciteteve të tyre në mënyrë që të përfitojnë fondet e projekteve të BE-së”, shpreht Mazniku.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit