Home Sporti Muçi shënon s...

Muçi shënon super gol ndaj Aston Villas në Europa League (VIDEO)

2209
0

Ernest Muçi ka shënuar gol në ndeshjen që Legia e Varshavës po luan në Angli, ndaj Aston Villa.

Sulmuesi i Kombëtares e nisi ndeshjen si titullar dhe në minutën e 20 përfitoi nga një gabim i portierit vendas për të barazuar rezultatin në 1-1.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit