Home Sporti Napoli zhbllo...

Napoli zhbllokon sfidën ndaj Juventusit, shënon Kvaratskhelia (VIDEO)

44
0

Napoli ka arritur të zhbllokojë duelin ndaj Juventusit në fundin e pjesës së parë. Në minutën e 43-të, pas një krosimi nga krahu i djathtë, topi largohet nga Bremer dhe më pas shkon te Kvaratskhelia, i cili e dërgon në cepin e portës.

VIDEO E GOLIT

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit