Home POLITIKE NATO uron Shq...

NATO uron Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë

69
0

Aleanca më e madhe ushtarako-politike, NATO ka uruar Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë.

Shqipëria është pjesë e NATO-së prej 14 vitesh tashmë dhe si e tillë Aleanca e Atlantikut të Veriut ka bërë një reagim në Facebook.

“Bashkohuni me ne për të festuar me aleatin tonë”, thuhet në postimin e NATO-s shoqëruar me fotografinë e një ushtari shqiptar së bashku me flamurin kuqezi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit