Home Sporti Newcastle fit...

Newcastle fiton ndaj United, vendos një gol i Gordon (VIDEO)

118
0

Manchester United ka pësuar një humbje të hidhur 1-0 në transfertën ndaj Newcastle. Në minutën e 56-të, pas një aksioni model, Gordon dërgon me lehtësi drejt rrjetës topin e pasuar nga Trippier nga krahu i djathtë.

United tentoi deri në fund që të gjente barazimin por hasi shumë vështirësi. Asgjë nuk ndryshoi në kohën shtesë, me vendasit që ngjiten në vendin e pestë, duke parakaluar pikërisht “Djajtë e Kuq” dhe Tottenhamin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit