Home POLITIKE Një copëz par...

Një copëz parajse në liqenin e Komanit (VIDEO)

97
0

Kryeministri Edi Rama ka ndarë disa pamje nga një ndër atraksionet më të bukura turistike të vendit tonë, liqeni i Komanit.

“MIRËMËNGJES
dhe me këtë copëz parajse në Liqenin e Komanit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve që sjell.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit