Home Sporti Një pikë midi...

Një pikë midis Erzenit dhe Partizanit, Teuta “zhyt” Kukësin

106
0

Sfida midis Erzenit dhe Partizanit e vlefshme për javën e 13-të të Kategorisë Superiore, është e “çmendur”.

Dy ekipet ndajnë një pikë pas një sfide me plot 6 gola, me barazimin e ekipit nga Shijaku që ndodh në minutën e shtatë shtesë, si pasojë e një penalltie të dhënë nga sistemi VAR.

Fitore në transfertë u regjistruan në Patos, ku Laçi fiton 0-1 ndaj Bylisit, kurse Teuta ia del ndaj Kukësit me të njëjtin rezultat, duke shtuar shpresat për mbijetesë dhe duke zhytur verilindorët në krizë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit