Home POLITIKE “O sot ...

“O sot o kurrë”, protestuesit me parrulla “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”

83
0

Teksa ka nisur protesta përpara Kryeministrisë, shohim se qytetarët i shprehin pakënaqësitë e tyre dhe pretendimet e tyre dhe nëpërmjet parrullave.

“E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, shkruhet në parrulla.

Në shesh janë parë me mijëra qytetarë. Protesta vjen pas bashkimit të dy pjesëve të PD-së.

Kjo protestë po mbahet pa prezencën e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe liderit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit