Home POLITIKE Opozita nis p...

Opozita nis protestën, Kryeministri Rama reagon në rrjetet sociale

938
0

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetet sociale pak minuta përpara se para kryeministrisë të nisë protesta e thirrur nga opozita.

Ai momenti kur njëri thotë varja se u pre rruga dhe tjetri thot jo, sapo u hap një rrugë e re”, shkruan Rama ndërsa ka postuar edhe një video ku shfaqet duke punuar një skulpturë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit