Home POLITIKE Pas kaosit në...

Pas kaosit në Kuvend, sot Meta shkon në zyrën e Berishës

34
0

Të enjten PD-ja e Berishës zhvilloi një qëndresë të fortë në Parlament, me kaos dhe karrige të kthyera përmbys. Një ditë pas këtyre zhvillimeve, sot kreu i Partisë së Lirisë është parë në selinë blu, ku është edhe Sali Berisha bashkë me grupin e deputetëve të tij. Nuk dihet ende se për çfarë do të diskutohet në këtë takim, por kujtojmë deklaratën e Metës se lidhur me protestën që po zhvillojnë në Kuvend deputetët e opozitës, teksa tha se “Partia e Lirisë e mbështet”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit