Home POLITIKE Përfundon mbl...

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, ja çfarë u diskutua në Presidencë

121
0

E thirrur nga Presidenti Bajram Begaj, ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Sigurimit në Presidencë. Në hyrje të mbledhjes Presidenti tha se viti që lamë pas ishte një vit i vështirë dhe sfidues, ndërsa sulmi kibernetik nga Irani ka shkaktuar probleme në infrastrukturat dixhitale. Begaj foli edhe për tensionet e krijuara pak javë më parë në veri të Kosovës, për të cilat tha se Shqipëria do të jetë në krah të Kosovës në ruajtjen e integritetit territorial të saj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit