Home Sporti “Perlë” e San...

“Perlë” e Sane dhe Kimmich, Bayerni udhëheq me lehtësi ndaj Bochum (VIDEO)

44
0

Bayerni po udhëheq 2-0 ndaj Bochum, teksa është luajtur vetëm gjysma e pjesës së parë. Fillimisht Sane shënoi me një goditje të bukur dënimi, që nuk i dha asnjë mundësi reagimi portierit kundërshtar.

Më pas në të 27-tën, nga një krosim nga e majta, Kimmich me një qetësi për t’u admiruar arrin që ta dërgojë topin sërish në kuadrat.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit