Home POLITIKE Petrit Vasili...

Petrit Vasili reagon ngjarjen e gazetarit Gjencaj: Veprim i turpshëm, sa të jetë Rama policia armike e medias!

6
0

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas ngjarjes së gazetarit Ergys Gjençaj, i cili u arrestua nga policia pas një operacioni ku dështuan të kapnin një person. Vasili shkruan se sa kohë që të jetë Rama në pushtet, polcia do të ketë armike median.

Postimi i plotë

Ergys Gjençaj përballë policisë së turpit!

Ca ordinere policie, palaço gojepisa, qe krimineleve dhe trafikanteve ju marrin te keqen i vërsulen si kafshe gazetarit te mirënjohur Ergys Gjençaj.

Ergysi bënte detyrën si gazetar, por “gaboi” se po filmonte ordineret e policisë.

Ky është turp nuk është polici.

Kjo është një shëmti për te cilën qytetarët provojnë veç neveri.

Këtë neveri e pëlqen vetëm Edi Rama.

Sa kohe te jete Edi Rama do te jete kjo polici armike medias dhe e qytetareve dhe mike e krimineleve dhe trafikanteve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit