Home Sporti Plas grushti ...

Plas grushti pas ndeshjes Juventus-Inter, shikoni sherrin masiv (VIDEO)

4980
0

Ndeshja mes Juventusit dhe Interit ka përfunduar me sherr masiv, ku nuk kanë munguar përleshjet, madje dhe fizike. Protagonist ka qenë Handanovic, i cili ka kritikuar Cuadradon pas sjelljes pas kartonit të kuq ndaj Lukakut.

Mes tyre ka pasur thuajse goditje me grushta, por kanë qenë lojtarët e të dyja ekipeve që kanë ndërhyrë, ndërkohë që sherri ka vijuar dhe në dhomat e zhveshjes. /R.Lika-Koha Jonë/

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit