Home Sporti “Po ku ka si ...

“Po ku ka si ti o Shqipëria ime”, urimi i veçantë i FSHF për festën e Pavarësisë (VIDEO)

172
0

Aroma e festës së 111 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë është ndjerë edhe në komunitetin e futbollit, pavarësisht se kjo ditë shumë aktorë kanë qenë të impenjuar në fushë. Federata Shqiptare e Futbollit dhe klubet uruan nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Institucioni i futbollit në vend kishte zgjedhur disa nga momentet më të bukura të kualifikueseve të Euro 2024, duke e shoqëruar me kolonën zanore Rrjedh në këngë e ligjërime, ku refreni “Po ku ka si ti o Shqipëria ime” është edhe slogani që do të shoqërojë kuqezinjtë në aventurën e vitit të ardhshëm në Gjermani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FSHF (@fshforg)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit