Home Rajoni Policia e Kos...

Policia e Kosovës kontroll në banesën e Naim Murselit

1636
0

Policia e Kosovës ka zbarkuar në banesën e Naim Murselit dhe ka zhvilluar kontrolle. Mediat kosovare kanë ndarë disa pamje nga aksioni i policisë në banesën e biznesmenit i cili dyshohet se ka urdhëruar vrasjen e Liridona Murselit, 30 vjeçe, më 29 nëntor.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit