Home Sporti Portieri i As...

Portieri i Aston Villës kërkoi që penalltinë ta gjuante Ronaldo dhe jo Bruno Fernandes (VIDEO)

474
0

Një episod i veçantë ka ndodhur në fundin e ndeshjes së United ndaj Aston Villas. “Djajtë e Kuq” fituan një penallti, duke pasur shansin për të barazuar shifrat.

Portieri i Aston Villës, Emi Martinez kërkoi që penalltinë ta ekzekutonte Cristiano Ronaldo dhe jo Bruno Fernandes. Në fakt ai do të kishte të drejtë, pasi mesfushori do ta dërgonte topin shumë jashtë kuadratit.

Solskjaer duhet ta kishte dëgjuar këshillën e tij!

Emi Martinez asking Cristiano to take the PK right in front of Bruno Fernandes from soccer

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit