Home POLITIKE Presidenti Be...

Presidenti Begaj pret në zyrë Moisiun: Është gjithmonë kënaqësi të shkëmbej mendime dhe opinione

122
0

Presidenti Bajram Begaj, ka treguar përmes një postimi që në zyrën e tij ka pritur ish-presidentin e vendit, Alfred Moisiun. Në foton e publikuar në Facebook, Begaj shkruan ”Është gjithmonë kënaqësi të shkëmbej mendime dhe opinione me Presidentin Moisiu”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit