Home POLITIKE Presidenti Me...

Presidenti Meta: I gatshëm të bashkëpunoj me shumicën e re, kushdo qoftë

17
0

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta gjatë konferencës se sotme me gazetarët,  tha se do të bashkëpunojë me shumicën e re në Kuvendin e ri, kushdo qoftë ajo.  ”Unë pres me shumë qetësi e durim përfundimin e ankimimeve dhe të bashkëpunoj me shumicën e re, me opozitën e re, në Parlamentin e ri, në respekt të Kushtetutës, për rivendosjen e llogaridhënies në të gjitha nivelet”,-theksoi Meta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit