Home POLITIKE Presidenti Me...

Presidenti Meta: Përfaqësim i shkëlqyer nga Briken Çalja, arritje dinjitoze për Shqipërinë!

29
0

Edhe pse 1 kg e ndau Briken Calën nga fitimi i një medalje olimpike në “Tokio 2020”, nuk kanë munguar vlerësimet nga shqiptarët për të. Kreu i Shtetit, Ilir Meta e  ka cilësuar si një përfaqësim të shkëlqyer.

“Në vendin e katërt në botë, vetëm për 1 kg larg medaljes olimpike. Përfaqësim i shkëlqyer i Briken Caljas dhe një arritje dinjitoze për Shqipërinë!,” shkruan Presidenti.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit