Home POLITIKE Presidenti Me...

Presidenti Meta zgjedh Shkodrën për të kaluar fundjavën, publikon foton buzë liqenit

7
0

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë të shtunë në qytetin verior të Shkodrës.

Meta ka publikuar një foto në “facebook”, të shkrepur buzë liqenit të Shkodrës, ku shfaqet në krah të tre qytetarëve.

“Në Krajën e mrekullueshme me Faikun, Antonin dhe Aliun, buzë liqenit të Shkodrës”, shkruan Meta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit