Home POLITIKE Protesta, bre...

Protesta, brenda në Kuvend ikin dritat. E gjithë salla në errësirë

85
0

Në sallën e Kuvendit ka ikur energjia elektrike dhe salla e seancës plenare është në errësirë, edhe pse në ambientet e tjera të Parlamentit ka energji elektrike.

Siç duket ka një skenar nga mazhoranca që të gjejë pretekst për të mos filluar seanca pasi e dijnë se do të ketë rrëmujë nga deputetët e PD. Aq me tepër ka protestues jashtë parlamentit.

Nga Kuvendi njoftojnë se shkak i ndërprerjes së energjisë elektrike ka qenë djegia e një UPS-je.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit